FAQ

Tu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W ostatnim kroku zamówienia, po wybraniu odpowiedniego stempla, znajdziesz miejsce na wgranie własnego pliku 😊 Logo, które ma być umieszczone na stemplu, musi być w odpowiednim formacie, najlepiej wektor lub grafika (plik *jpg, *png) o dużej rozdzielczości, najlepiej czarne logo na białym tle. Jeśli wybierzesz gotowy wzór z tych zaproponowanych przez nas to w odpowiedni miejscu wpisz dane, jakie mają znaleźć się na stemplu. Na prośbę klienta przed realizacją zamówienia przesyłamy gotowy projekt do akceptacji 🙂 

Zamówienia wysyłamy codziennie paczkomatem Inpost lub kurierem DPD. Jeśli interesuje Cię wysyłka za granicę prosimy o wcześniejszą informację, wówczas przedstawimy osobny cennik i uzgodnimy szczegóły zamówienia.

Realizacja zamówienia to 2-3 dni robocze po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Jednak często udaje nam się wysłać paczkę już drugiego dnia od zakupu! Jeżeli czas realizacji miałby być dłuższy, informujemy o tym klienta.

Oczywiście! Przed zakupem prześlij plik do nas, a my sprawdzimy czy nada się na stempel.

Oczywiście! Jeśli jesteś zainteresowany projektem indywidualnym, jednak nie posiadasz własnej grafiki/logo to chętnie go dla Ciebie stworzymy. Prosimy o napisanie do nas wiadomości. Wycenimy pracę i ustalimy wszelkie szczegóły.

Tak, na prośbę klienta przesyłamy gotowy projekt stempla i dopiero po jego akceptacji przystępujemy do realizacji zamówienia.

Shopping Cart