Stempel drewniany mydło naturalne odbicie eko retro szare papier zawieszka rękodzieło

Drewniany stempel dla twórców rękodzieła

Drewniany Stempel ręczny z logo, własną nazwą lub dowolnym symbolem. Kojarzony będzie z Twoją pracą to wspaniały sposób na promocję! Przybij pieczątkę na opakowania, w które pakujesz swoje towary lub dodaj ostemplowaną karteczkę do zamówienia. Dzięki temu klient lepiej zapamięta od kogo otrzymał zamówienie 😊 Dodając do stempla numer telefonu, adres sklepu lub siedziby spełni on funkcję wizytówki! To doskonały pomysł na reklamę swojej marki oraz produktów.

Drewniane, ręczne stemple wykonamy z dowolnym napisem lub Twoim logo.  Możesz również wybrać wzór z naszego wzornika dostępnego w sklepie. Drewniany stempel ręczny jest doskonałym pomysłem na oznaczanie swoich prac, zawieszek oraz opakowań produktowych. Stemple rękodzielnicze dedykujemy twórcom hand made. Jeśli zajmujesz się szydełkowaniem, malowaniem lub szyciem to właśnie dla Ciebie przeznaczony jest stempel kreatywne rękodzieło. Twórcy makramy, świec sojowych lub innych wspaniałych prac również znajda u nas dedykowane projekty stempli 🙂 Zareklamujesz w niepowtarzalny sposób swoje rękodzieło. Z pewnością klienci docenią te drobne, ale istotne szczegóły, które pozwalają wyróżnić się Twojej firmie na tle innych. Używaj stempla jako swój znak rozpoznawalny. Stwórz w ten sposób swoją wizytówkę.

Napisz do nas i prześlij swoje logo, a my odtworzymy je na stemplu. Jeśli nie posiadasz własnego logo, a żaden nasz projekt nie odzwierciedla Twojego charakteru prac. – opisz nam swój wymarzony stempel a my postaramy się sprostać tym oczekiwaniom i wykonamy indywidualny projekt!

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz śledzenia nowości:
FACEBOOK
INSTAGRAM

Wszystkie projekty stempli dedykowane twórcom rękodzieła znajdziecie TUTAJ

Stempel z moim pomysłem. Ręczne stemple to doskonały pomysł na promocję Twojej firmy, produktów i własnej twórczości. Dzięki nim w oryginalny sposób zachwycisz swoich klientów i odbiorców. Z pewnością pomoże to w budowaniu własnej marki i rozpoznawalności. Na stemplu możesz umieścić własne logo, dowolny napis, wzór, grafikę i co tylko zechcesz! Pomysłów jest nieskończenie wiele, a my z ogromną chęcią pomożemy Ci je zrealizować.

Shopping Cart