drewniany stempel ręczny gryf logo okrągły prosotkątny retro boho pan stempelek pieczątka

Stempel pieczątka z grafiką

Drewniany, ręczny stempel z własną grafiką, projektem lub logo. Na stempel możemy przenieść nasze osobiste pomysły 🙂 Marzysz o stemplu z Twoim imieniem i nazwiskiem lub maksymą? A może chcesz na nim umieścić swój ulubiony cytat, logo Twojej marki osobistej lub inny symbol? Dla nas to żaden problem! Oferujemy drewniane, ręcznie robione stemple. Ich gryf wykonujemy jest  z drewna bukowego, sezonowanego, które pochodzi z Państwowych Gospodarstw Leśnych. Pieczątki lakierujemy bezbarwnym lakierem, posiadającym atest pozwalający na jego użycie przy produkcji zabawek. Są całkowicie bezpieczne i odporne na uszkodzenia. Odbicie stempla, czyli nasz wzór, który chcemy otrzymać, wykonujemy na specjalnej bezzapachowej gumie, którą wypalamy metodą laserową. Dzięki temu otrzymujemy precyzyjne wykonanie, z dbałością o najmniejszy szczegół.

Jeśli posiadasz własną grafikę, którą chciałbyś umieścić na stemplu to zapraszamy do kontaktu! Prześlij nam to logo, grafikę lub obraz na nasz adres e-mail kontakt@panstempelek.pl a my jak najszybciej sprawdzimy czy możliwe jest przełożenie projektu na stempel. Nieskromnie powiemy, że nawet z ciężkimi przypadkami dajemy radę 😉 Jednak niezmiernie nas cieszy kiedy plik przygotujecie w odpowiedni graficzny sposób:
1.Jeśli posiadacie własne logo i chcielibyście je umieścić na stemplu – najlepiej wyślijcie do nas plik w formacie wektorowym, a czcionki pamiętajcie zamienić na krzywe.
W tym przypadku odpowiedni plik będzie w formacie ai, pdf, eps lub cdr.
2. Jeśli nie posiadacie wektora to nic straconego! Możecie również do nas wysłać plik jpg lub png, ale musicie pamiętać o tym, aby był w dobrej rozdzielczości (minimum 300 dpi).

Jak zamówić stempel?

Marzysz o spersonalizowanym stemplu, który wykonamy według Twojego pomysłu? Dla nas to żaden problem! Jeśli nie posiadasz własnego logo, swojego projektu graficznego, który będzie odpowiedni do odtworzenia go na stemplu, to nic straconego 😉 Tworzymy również indywidualne projekty stempli według wskazanych wytycznych, pomysłów i danej tematyki. Jesteśmy otwarci na propozycje.
Napisz do nas wiadomość na adres e-mail: kontakt@panstempelek.pl i opisz co ma zawierać Twój stempel:
– napis jaki mamy na nim umieścić,
– jego kształt (okrągły lub prostokątny) oraz wielkość, np. wymiar 6x3cm,
– pomysł na grafikę, np. Róża, książka
– lub pomysł na obwódkę dookoła stempla (jeśli taka ma być)

Pamiętajcie, że bez problemu możemy również do gotowego logo dodać dany napis, numer telefonu lub nazwę. Po przygotowaniu projektu stempla, przesyłamy jego podgląd do akceptacji lub dalszej korekty. Kiedy nastąpi akceptacja projektu, wówczas przystępujemy do jego realizacji 🙂 Stempel z moim pomysłem.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz śledzenia nowości:
FACEBOOK
INSTAGRAM
SKLEP

Shopping Cart