stemple drewniane gryfy pieczątki

Jaki rozmiar i kształt stempla mam wybrać?

Zastanawiasz się jaka wielkość stempla będzie dla Ciebie odpowiednia? Już ruszamy z pomocą!

W pierwszej kolejności należy zastanowić się nad przeznaczeniem tego stempla. Co będziemy nim oznaczać. A może kolekcjonujemy ciekawe wzory oraz projekty? Jeśli w celach mamy kolekcjonowanie pieczątek i stempli to wybór kształtu
i rozmiaru jest całkowicie dowolny 😉 

Natomiast jeśli nasz stempel ma nam służyć na przykład do oznaczania zdjęć, prac lub papeterii to istotna będzie jego wielkość. Pomocne może być zmierzenie danej powierzchni. Wówczas można nawet za pomocą linijki i ołówka zaznaczyć wymiar potencjalnego odbicia stempla na danym obszarze. Pozwoli to lepiej zobrazować naszą przyszłą pieczęć 🙂 W związku z tym jeśli chcemy stemplować zawieszki lub inne karteczki powinniśmy zmierzyć ich wielkości. Dzięki temu lepiej zobrazujesz potencjalne odbicie naszego stempla. Podsumowując, stempel swoim rozmiarem nie może wychodzić poza granice danej powierzchni. Pieczątka nie powinna być większa niż zawieszka lub etykieta, ponieważ może nie zmieścić się na niej całe odbicie naszego stempla. Kształt stempla również należy dopasować do kształtu naszej zawieszki lub etykiety. Natomiast jeśli chcemy stemplować większy przedmiot, np. torbę papierową lub karton to kształt nie będzie już tak istotny. Zależy to od naszych osobistych preferencji, a w przypadku indywidualnego logo – od jego kształtu. Tak, tak, nie zapominajmy dobrać kształtu stempla zgodnego z kształtem logo lub grafiki jaką będziemy tam umieszczać.

W naszym sklepie dostępne są stemple okrągłe :

– zarówno te mniejsze o średnicy 4cm, jak i większe o średnicy 6cm
oraz stemple prostokątne:
– od wymiarów małych, np. 3cm x 6cm, które idealnie sprawdzą się do stemplowania naszych eko zawieszek, jak i stemple znacznie większe 7x10cm, które stworzone są z myślą o oznaczaniu nimi większych przedmiotów, np. papierowych toreb reklamowych.

stemple drewniane gryfy pieczątki
stemple rękodzieło drewniane
Shopping Cart