Drewnaine stemple ślubne boho retro rośliny natura mech papeteria dekoracje wesele

Stemple Ślubne

Wasz wymarzony dzień zbliża się wielkimi krokami? Przygotowania zawczasu, czy może na ostatnią chwilę? Świetnie, że tutaj trafiliście!

Stemple ślubne są doskonałym pomysłem do oznaczania papeterii ślubnej, zarówno zaproszeń jak i kopert. Możecie wybrać dowolny wzór na którym umieścicie swoje imiona wraz z datą ślubu. Dzięki temu będziecie mogli stemplować zaproszenia lub karteczki, które do nich dołączycie z miłym przypomnieniem o dacie ślubu, z dopiskiem zapraszamy lub każdym innym napisem. Kochamy Wasze pomysły i czekamy na propozycje, chętnie je zrealizujemy! Pssst, uwielbiamy wersje humorystyczne 😀

Stempelki z napisem „dziękujemy” idealnie sprawdzają się w oznaczaniu zawieszek, które przyłączone mogą być, np. do drobnych prezentów dla gości lub bezpośrednio stemplowane na kartonikach z ciastem, które można wręczyć po zakończonej zabawie weselnej. Goście z pewnością docenią każdy drobny szczegół i miły gest z Waszej strony. Stempel ślubny to świetny pomysł na personalizację zaproszeń, zawieszek lub podziękowań dla gości. Taka ozdoba sprawi, ze ten dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy!

Drewniany stempel ślubny będzie również piękną pamiątką. Możecie także stemplować nim odbitki, zdjęcia, które otrzymacie od fotografa. To wspaniały symbol i pozytywne zaskoczenie dla osób, które otrzymają te pamiątkowe zdjęcia.

Ręczne, drewniane stemple ozdobią każde przyjęcie weselne, zarówno te mniejsze jak i znacznie większe! Wspaniale sprawdzą się również w różnych stylach i motywach przewodnich wesel. Będą pasowały do stylu boho, rustykalnego, ale także do stylu glamour. W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo wzorów do wyboru. Wkomponują się one w niemal każdy styl i zamysł. Z ogromną przyjemnością wykonamy dla Was niepowtarzalny, indywidulany projekt.

Pomysłów na zastosowanie naszych stempli ręcznych jest nieskończenie wiele! Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i inspiracje <3

Tutaj znajdziesz wiele wzorów i inspiracji, zapraszamy! SKLEP

Shopping Cart