Wesele rustykalne boho retro papeteria ślubna dekoracje kwiaty rośliny stempel zaproszenia

Pieczątka, stempel ślubny

Chcemy przedstawić Wam ofertę stempli ślubnych. Przecież sezon weselny w pełni!
Pieczątka Stempel z imionami pary młodej, datą ślubu lub krótkim tekstem jest świetnym pomysłem na ozdobienie zaproszeń ślubnych i innej papeterii stosowanej na weselnych przyjęciach. Na stemplu możemy prócz krótkich haseł „zapraszamy” lub „dziękujemy” umieścić inne sentencje i napisy. Dzięki temu możemy oznaczyć zaproszenia lub koperty, a  także dodać osobne karteczki do zestawu. Będzie to coś wyjątkowego i oryginalnego. Tylko od was zależy czy stempel nada zabawnego, czy może eleganckiego charakteru 😉 Serwetki z oznaczeniem imion Pary Młodej z pewnością zaskoczą gości!

Nie zapominajmy, że taki stempel ślubny jest również piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Natomiast jeśli to nie Ty organizujesz wesele, ale Twoi przyjaciele, rodzina lub inne bliskie osoby, to podpowiadamy! To piękny pomysł na prezent 😀 Do stempla oferujemy piękne, drewniane pudełko z indywidualnym grawerem. Całość prezentuje się wyjątkowo. Personalizowane stemple zawsze wzruszają i staja się pamiątką, wspomnieniem do którego często chcemy wracać.

Gryf drewniany to tradycyjna pieczątka drewniana. Wymaga ona stosowania dodatkowej poduszki tuszującej, która umieszczona jest w specjalnej tuszownicy. Jest to pewnego rodzaju zamykane pudełeczko, które chroni tusz przed wyschnięciem oraz zabrudzeniem. Na stemplu widnieje mały metalowy element dodany do uchwytu, który wskazuje na właściwe ułożenie pieczątki. Dzięki temu nasze odbicie stempla będzie zawsze  odpowiednim kierunku. Szeroki wybór formatów ułatwia dopasowanie płytki tekstowej do nietypowych wielkości odbicia, różnej treści i rozmaitej grafiki. Nasze stemple, pieczątki wykonane są z drewna bukowego, sezonowanego, które pochodzi z Państwowych Gospodarstw Leśnych.

Możesz również zmodyfikować nasze, istniejące już wzory, np. do obwódki, wianuszka z jednego wzoru dodać w środku grafikę lub napis widoczny na innym wzorze. SKELP

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz śledzenia nowości:
FACEBOOK
INSTAGRAM

Shopping Cart