stemple drewniane ślubne stempelki ex libris

Pomysł na prezent

Personalizowane stemple to doskonały pomysł na prezent! Już za moment będziemy obchodzić Dzień Mamy, a następnie Dzień Dziecka. Oczywiście nie zapominajmy, że pod koniec czerwca świętować będziemy Dzień Ojca. To idealny czas aby pomyśleć o prezentach, drobnych upominkach dla naszych najbliższych.

Czy Twoja mama lub tata jest miłośnikiem książek? A może kolekcjonuje ciekawe zbiory, kartki, pocztówki? Indywidualny, dedykowany stempel będzie fantastycznym pomysłem! Stemple z  dowolna grafiką oraz imieniem i nazwiskiem z pewnością będą wyjątkowym pomysłem na prezent. Wybierz dowolną grafikę i dodaj własny napis! Jeśli marzysz o innej ilustracji niż proponujemy na naszej stronie internetowej, to napisz do nas! Chętnie wykonamy indywidualny projekt.

Drewniany stempel sprawdzi się również jako pomysłowy prezent na dzień dziecka! Twoja Pociecha będzie mogła oznaczać nim swoje zeszyty w szkole, ulubione kolorowanki i książki. Pssst… mamy nadzieję, że dzięki temu zacznie chętniej sięgać po książki 🙂

Do stempla należy dobrać tuszownicę, czyli poduszkę tuszującą nasączoną wybranym kolorem. Oczywiście kolorystyka jest dowolna. Możesz znakować swoje książki klasycznie, czarnym tuszem, ale jeśli masz ochotę na oryginalną kolorystykę, np. fiolet, to również znajdziesz go u nas! 

Pamiętajcie, że taki drewniany stempel wyjątkowym pomysłem na prezent. Ucieszy każdego miłośnika książek i nie tylko! W zakładce AKCESORIA znajdziecie piękne, woreczki jutowe w które możemy zapakować Twoje zamówienie, tak aby było na przykład gotowym prezentem i posłuży do bezpiecznego przechowywania stempla EX Libris.

Jeśli zastanawiasz się do czego tak właściwie może się przydać drewniany stempel to w naszym sklepie znajdziesz wiele pomysłów i inspiracji! Ręczne stemple to doskonały pomysł na promocję Twojej firmy, produktów i własnej twórczości.

Shopping Cart