Poduszka z tuszem do stempli tuszownica pan stempelek mock up

Poduszka tuszująca, czyli tuszownica i tusz

Stemple tradycyjne, czyli drewniane stemple ręczne nie posiadają wbudowanej poduszki tuszującej, takiej jaką posiadają np. automatyczne pieczątki firmowe. Wówczas konieczne jest posiadanie osobnej poduszki tuszującej. Poduszki te znajdują się w specjalnej przeznaczonej do tego tuszownicy, która jest szczelnie zamykana i bezpieczna do przechowywania.  Poduszki te są różnej wielkości i należy je dobrać do odpowiedniego stempla. Najważniejsze aby taka tuszownica nie była mniejsza niż nasz stempel.

Poduszka musi być minimum takiej wielkości jak nasz stempel. Przykładowo kiedy kupujemy stempel okrągły o średnicy 5cm, to nasza poduszka tuszująca musi być szerokości nie mniej niż te 5cm. Kolor tuszu jest całkowicie dowolny i zależy tylko i wyłącznie od preferencji użytkownika. Wysoka jakość tuszu sprawia, że odbicie stempla jest wyraźne i czytelne. Dzięki temu nasza pieczątka odbija się równomiernie, a jej odbicie jest bardzo trwałe.

Dodatkowo można zakupić tusz w buteleczce. Flakoniku, który będzie nam służył do nasączania zakupionej poduszki. Dzięki dozownikowi możemy precyzyjnie i bezproblemowo nasączyć poduszkę odpowiednią ilością tuszu. Jest to bardzo prosta aplikacja, z która każdy sobie poradzi.

TUTAJ znajdziesz dostępne poduszki tuszujące oraz buteleczki, flakoniki z tuszami. Są one dostępne w różnych kolorach:
– czarny
– niebieski
– zielony
– czerwony
– fioletowy

Shopping Cart