stempel ex libris książka

Drewniane, ręczne stemple dla miłośników książek!

Drewniane, ręczne stemple Ex Libris w wyjątkowy sposób ozdobią Twoją domową biblioteczkę. Jeśli kochasz książki i czytanie to koniecznie musisz zaopatrzyć się w swój personalizowany stempel! Jak to zrobić?

Wystarczy, że wybierzesz jeden spośród naszych proponowanych wzorów i w zamówieniu napiszesz nam jaki napis mamy umieścić. Na naszych wzorach podane są przykładowe cytaty, imiona i teksty. Możesz skorzystać z tych gotowych pomysłów, ale chętnie wykonamy dla Ciebie indywidualny stempel dodając do wybranej grafiki np. Twoje imię i nazwisko.

Na naszej STRONIE znajduje się wiele wzorów o różnej tematyce, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Są to wzory roślinne, kwiatowe, zwierzęce, podróżnicze oraz oczywiście te związane z książkami i tematyką czytelnictwa. Jeśli jednak marzysz o własnym stemplu ex Libris z zupełnie inną grafika, której i nas nie znalazłeś – napisz do nas! Chętnie wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt według Twojego zamysłu. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje 🙂

PS. Pamiętajcie, że taki drewniany stempel jest również świetnym i wyjątkowym pomysłem na prezent. Ucieszy każdego miłośnika książek i nie tylko! W zakładce AKCESORIA znajdziecie piękne, woreczki jutowe w które możemy zapakować Twoje zamówienie, tak aby było na przykład gotowym prezentem i posłuży do bezpiecznego przechowywania stempla EX Libris.

Spersonalizuj swój wyjątkowy, niepowtarzalny stempel ex libris! Posłuży on do oznaczania książek, swojej biblioteczki. Dzięki temu zbiory książek uzyskują przypisanego im właściciela. Pieczątki ex libris mogą przybrać zarówno elegancką jak i zabawną formę. Są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika czytania. Mamy wzory dedykowane miłośnikom zwierząt, klimatu lasu lub gór. Fani magii i czarów również znajda coś dla siebie. Natomiast dla osób ceniących klasykę stworzyliśmy minimalistyczne, eleganckie wzory. Na stemplu możesz umieścić dowolną grafikę, imię oraz nazwisko jego posiadacza.

Shopping Cart