stempel ex libris książka

Stempel Ex Libris – stempel imienny

Stempel Ex Libris, inaczej nazywany stemplem imiennym służy głównie do oznaczania domowej biblioteczki. Stemplami Exlibris możemy znakować swoje ulubione książki, ale również własne prace pisarskie, malarskie i inne. Stemple imienne i stemple Ex Libris mają wiele zastosowań! Są również wyjątkowym elementem i ozdobą w domowej bibliotece lub pracowni. Dlatego tak chętnie kupowane są na prezent. Swoją wyjątkowość zawdzięczają pełnej personalizacji i nie powtarzalnym wzorom.

Na pieczątce możesz umieścić dowolny napis oraz wybrany wzór z naszego wzornika lub przesłać własne logo. Jeśli posiadasz swój projekt – prześlij go nam i chętnie odwzorowujemy go na stemplu! Stemple Ex Libris często posiadają grafiki związane z książkami, długopisami, piórami, ale również charakterystyczne są wzory roślinne oraz motywy zwierzęce. Jeśli jesteś miłośnikiem książek i równie mocno kochasz koty, to w naszym SKLEPIE z pewnością znajdziesz wymarzony projekt stempla 😀 Motyle, leśne zwierzęta, drzewa oraz kwiaty także wspaniale ozdabiają imię i nazwisko widoczne na odbiciu pieczątki.

Do stempla należy dobrać tuszownicę, czyli poduszkę tuszującą nasączoną wybranym kolorem. Oczywiście kolorystyka jest dowolna. Możesz znakować swoje książki klasycznie, czarnym tuszem, ale jeśli masz ochotę na oryginalną kolorystykę, np. fiolet, to również znajdziesz go u nas! 😉

Stempel z Twoim imieniem to nie wszystko co możemy zaoferować! Do pełnego kompletu możesz dobrać piękną, drewnianą i grawerowaną zakładkę do książek. Na zakładce również możesz umieścić dowolny wzór lub napis. Szczególne polecamy zakładki grawerowane ze wzorem, który wybraliśmy na stemplu. Jest to świetny zestaw, który ucieszy każdego miłośnika książek i czytania. Całość zapakowana w lniany woreczek idealnie wkomponuje się w rustykalny i ekologiczny styl.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz śledzenia nowości:
FACEBOOK
INSTAGRAM

Shopping Cart