Stempel drewniany gryf ręczny pan stempelek logo

Stemple dedykowane restauratorom

Drewniane stemple ręczne świetnie sprawdzą się w gastronomii oraz hotelarstwie. Są idealnym pomysłem na oznaczanie swoim logo opakowań, kartonów oraz toreb w których wydawane są posiłki na wynos. Restauracje bardzo często wykorzystują je także w celu stemplowania serwetek. Z pewnością klienci docenią te drobne, ale istotne szczegóły, które pozwalają wyróżnić się Twojej firmie na tle innych. Znakowanie personalizowanym stemplem z widoczną nazwą firmy oraz logo pozwoli gościom lepiej zapamiętać ulubione miejsce 🙂

Karteczka z podziękowaniem dorzucona do zamówienia na wynos lub dodana do paragonu jest niezwykle miłym gestem ze strony restauratorów. Klient odwdzięczy się nie tylko uśmiechem, ale przede wszystkim lojalnością i chętnie wróci do ulubionej knajpy lub hotelu. Ba! Gwarantujemy również wyższe napiwki!

Drewniany stempel ręczny jest również znakomitym pomysłem na kreatywna wizytówkę! Umieść na nim swoje dane kontaktowe, adres strony internetowej, numer telefonu oraz adres lokalizacji.

Ręczne stemple dla gastronomii i nie tylko, to doskonały pomysł na promocję Twojej firmy, produktów i własnej twórczości. Dzięki nim w oryginalny sposób zachwycisz swoich klientów i odbiorców. Z pewnością pomoże to w budowaniu własnej marki i rozpoznawalności. Na stemplu możesz umieścić własne logo, dowolny napis, wzór, grafikę i co tylko zechcesz! Pomysłów jest nieskończenie wiele a my z ogromną chęcią pomożemy Ci je zrealizować 😀

Zapraszamy do naszego SKLEPU i zapoznania się z ofertą.

Pamiętajcie, że bez problemu możemy również do gotowego logo dodać dany napis, numer telefonu lub nazwę. Po przygotowaniu projektu stempla, przesyłamy jego podgląd do akceptacji lub dalszej korekty. Kiedy nastąpi akceptacja projektu, wówczas przystępujemy do jego realizacji.

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz śledzenia nowości:
FACEBOOK
INSTAGRAM

Shopping Cart