drewniany stempel ręczny gryf logo okrągły prosotkątny retro boho pan stempelek pieczątka

Stempel z moim pomysłem, projektem lub logo

Marzysz o spersonalizowanym stemplu, który zostanie stworzony według Twojego pomysłu? Dla nas to żaden problem! Jeśli nie posiadasz własnego logo, swojego projektu graficznego, który będzie odpowiedni do odtworzenia go na stemplu, to nic straconego 😉 Tworzymy również indywidualne projekty stempli według wskazanych wytycznych, pomysłów i danej tematyki. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Napisz do nas wiadomość na adres e-mail: kontakt@panstempelek.pl i opisz co ma zawierać Twój stempel:
– napis jaki mamy na nim umieścić,
– jego kształt (okrągły lub prostokątny) oraz wielkość, np. wymiar 6x3cm,
– pomysł na grafikę, np. Róża, książka
– lub pomysł na obwódkę dookoła stempla (jeśli taka ma być)

Pamiętajcie, że bez problemu możemy również do gotowego logo dodać dany napis, numer telefonu lub nazwę. Po przygotowaniu projektu stempla, przesyłamy jego podgląd do akceptacji lub dalszej korekty. Kiedy nastąpi akceptacja projektu, wówczas przystępujemy do jego realizacji 🙂 Stempel z moim pomysłem.

Możesz również zmodyfikować nasze, istniejące już wzory, np. do obwódki, wianuszka z jednego wzoru dodać w środku grafikę lub napis widoczny na innym wzorze. SKELP

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji oraz śledzenia nowości:
FACEBOOK
INSTAGRAM

Stempel z moim pomysłem. Ręczne stemple to doskonały pomysł na promocję Twojej firmy, produktów i własnej twórczości. Dzięki nim w oryginalny sposób zachwycisz swoich klientów i odbiorców. Z pewnością pomoże to w budowaniu własnej marki i rozpoznawalności. Na stemplu możesz umieścić własne logo, dowolny napis, wzór, grafikę i co tylko zechcesz! Pomysłów jest nieskończenie wiele, a my z ogromną chęcią pomożemy Ci je zrealizować.

Shopping Cart