Stempel drewniany mydło naturalne odbicie eko retro szare papier zawieszka rękodzieło

Stempel Z Twoim Logo – Firmowy

Drewniane stemple to idealny sposób na promocję firmy, oferowanych produktów i usług. Mogą one służyć do znakowania papieru firmowego, kopert, etykiet lub opakowań produktów a także tworzyć wizytówkę!

Możesz wybrać dowolną wielkość oraz kształt stempla. W ofercie posiadamy stemple okrągłe i prostokątne. Drewniane stemple ręczne świetnie sprawdzą się w wielu branżach, zwłaszcza tych usługowych. Drewniany stempel jest idealnym pomysłem na oznaczanie swoim logo na przykład opakowań, kartonów, pudełek oraz toreb w których wysyłane lub przekazywane są zamówienia dla klientów.  Z pewnością klienci docenią te drobne, ale istotne szczegóły, które pozwalają wyróżnić się Twojej firmie na tle innych. Używaj stempla jako swój znak rozpoznawalny, ale również jako wizytówka! Na stemplu możesz umieścić numer telefonu, adres strony internetowej, Facebooka lub Instagrama.

Drewniane stemplem ręczne świetnie sprawdzą się w gastronomii oraz hotelarstwie. Są idealnym pomysłem na oznaczanie swoim logo na przykład opakowań, kartonów oraz toreb w których wydawane są posiłki na wynos. Restauracje bardzo często wykorzystują je także w celu stemplowania serwetek. Z pewnością klienci docenią te drobne, ale istotne szczegóły, które pozwalają wyróżnić się Twojej firmie na tle innych.

Karteczka z podziękowaniem dorzucona do zamówienia lub dodana do paragonu jest niezwykle miłym gestem ze strony przedsiębiorców, rękodzielników i innych usługodawców. Klient odwdzięczy się nie tylko uśmiechem, ale przede wszystkim lojalnością i chętnie wróci do ulubionej firmy, restauracji lub hotelu. Ba! Gwarantujemy, że kolejny raz sięgnie po Twoje produkty! 😉

Zapraszamy, sprawdź! SKLEP

A tutaj mała podpowiedź w jaki sposób możesz przesłać nam swoje logo, projekt lub grafikę, którą chcesz umieścić na stemplu –> OPIS

Shopping Cart