drewniany stempel ręczny gryf logo okrągły prosotkątny retro boho pan stempelek pieczątka

Pan Stempelek – poznajmy się

Trafiłeś tutaj pierwszy raz? Bardzo nam miło!
Krótko opiszemy czym się zajmujemy oraz co ciekawego znajdziesz na naszej stronie 🙂

Jesteśmy małą, rodzinną firmą, która zajmuje się projektowaniem oraz tworzeniem personalizowanych produktów. Wykonujemy stemple drewniane z logo, grafiką lub dowolnym napisem i na każdą okazję. Projektujemy personalizowane pieczątki, logo oraz grafiki. Drewniane stemple to idealny sposób na promocję firmy, oferowanych produktów i usług. Zamówisz tutaj stempel z Twoim logo, stemple hand made – rękodzielnicze, ślubne, ex libris i wiele innych! Możesz wybrać gotowy wzór spośród naszych propozycji, ale również chętnie wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt.

Prowadzimy Pracownię, w której dodatkowo zajmujemy się tworzeniem drewnianych pudełek, na których tworzymy różnorodne grawery. Dzięki temu nasze produkty są spójne, można je łączyć w wyjątkowe zestawy, które stworzą niepowtarzalny prezent. 🙂

Ręczne stemple to doskonały pomysł na promocję Twojej firmy, produktów i własnej twórczości. Dzięki nim w oryginalny sposób zachwycisz swoich klientów i odbiorców. Z pewnością pomoże to w budowaniu własnej marki i rozpoznawalności. Na stemplu możesz umieścić własne logo, dowolny napis, wzór, grafikę i co tylko zechcesz! Pomysłów jest nieskończenie wiele, a my z ogromną chęcią pomożemy Ci je zrealizować. Stemple z logo świetnie sprawdzają się przy oznaczaniu opakowań, kartonów i toreb reklamowych, w które pakujesz na przykład zamówienia dla Klienta. Posłużą one również w oznaczaniu etykiet, które dołączysz do produktów.

Pssst… kartonowe eko-etykiety wykonane z wysoką starannością są również dostępne w naszym sklepie. Jest to modny sposób na reklamę, ale przede wszystkim bardzo ekologiczny!

Shopping Cart